Dubnová soutěž ve Vaňkovce. Na výherce čeká závod Formule 1 v Barceloně

Šanci vyhrát zájezd do Barcelony na závod Formule 1 mají v dubnu návštěvníci Galerie Vaňkovka Brno. Stačí jim k tomu nakoupit v hodnotě alespoň 300 korun a svoji účtenku následně zaregistrovat. Kromě lístků na motoristický svátek čeká na soutěžící v osudí i řada dalších hodnotných cen.

Soutěž bude probíhat od 17. do 30. dubna. Pro zařazení do slosování je potřeba uskutečnit v libovolném obchodu Galerie Vaňkovka nákup v hodnotě minimálně 300 korun a následně zaregistrovat svoji účtenku. „To je možné učinit u hostesek v soutěžním lobby v centrální části nákupní galerie,“ doplňuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka Brno a dodává:

„Výherce soutěže obdrží zájezd do Barcelony na Velkou cenu Španělska Formule 1, který rovněž zahrnuje letenky, ubytování, stravování a vstup do katedrály Sagrada Familia. Získat lze však i řadu dalších zajímavých cen jako například televizi SAMSUNG 55“ či Apple iPhone 14.“ Do slosování se lze zapojit i opakovaně. Při použití mobilní aplikace Jsem Vaňkovka! mohou navíc účastníci svoji šanci na výhru zdvojnásobit.

Další informace naleznete na tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *