Průzkum: poradci klientům nejčastěji doporučují autopojištění od Directu

Podle průzkumu je Direct pojišťovna pro 20 procent finančních poradců volbou číslo jedna, když svému klientovi doporučují povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Jednoduchost, rychlost, dobrá cena nebo snadné sjednání. To jsou jen některé z důvodů, proč finanční poradci doporučují Direct pojišťovnu, když svým klientům sjednávají povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Podle průzkumu analytické společnosti EMA data je Direct první volbou pro 20 procent poradců, což je nejvíc ze všech. „Tento výsledek nás mile překvapil. Máme radost, že jsme za sebou nechali i daleko větší pojišťovny. Je to pro nás zároveň i závazek, abychom pokračovali v tom, co děláme a snažili se svět pojišťovnictví dál zlepšovat,“ komentuje výsledky průzkumu mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Jednoduchost a dobrá cena

Průzkum také zjišťoval, proč poradci pro klienty vybírají Direct. Opakovaly se důvody jako jednoduchost, rychlé online sjednání, férové jednání, přijatelná cena, možnost kdykoliv odejít nebo možnost nastavit si pojištění přesně tak, jak klient potřebuje. „To všechno jsou důvody, které i my vnímáme jako naši konkurenční výhodu. Jsme proto moc rádi, že poradci to vidí stejně,“ dodává Maťašeje.

O průzkumu

Průzkumu analytické společnosti EMA data se zúčastnilo 117 finančních poradců neživotního pojištění, kteří byli vybraní na serveru Poradci-sobě.cz nebo oslovení přímo po telefonu. Většina z nich pracuje jako finanční zprostředkovatel více než deset let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *