Češi fandí našim hokejistům na Olympiádě, zájem o fanouškovské dresy vzrostl

Čeští fanoušci hokeje budou fandit našim hokejistům na Olympijských hrách ve fanouškovské výbavě v barvách národního týmu. Největší zájem je o dresy, poptávka po nich vzrostla od začátku února o 142 %. Ukázaly to aktuální statistiky e-shopu Sportobchod.cz, který hokejovým nadšencům nabízí kompletní výbavu od dresů, čepic, šál až po mikiny a trička.

Před zahájením olympijského hokejového turnaje v Soči si hokejové dresy našeho národního týmu nakoupily již stovky zákazníků internetového obchodu Sportobchod.cz. Dresy tvoří 31 % poptávky po tomto sortimentu. Velký zájem zákazníci projevují také o celé hokejové sety, které krom dresu obsahují také fanouškovskou kšiltovku a šálu. Nejvyšší poptávku zaznamenal obchod v prvních dnech po zahájení Olympiády.

„S prodejem oblečení pro fanoušky hokeje jsme začali od 20. ledna a bezprostředně po zahájení jsme se setkali s velkým zájmem. Nejprodávanější je tradičně dres, který je letos navíc zcela nový a dle reakcí zákazníků i velmi povedený,“ uvedl Josef Mech, ředitel e-shopu Sportobchod.cz. „Poptávka vrcholila kolem 10. února, zájem o tento sortiment očekáváme i v následujících dnech před jednotlivými zápasy našeho týmu,“ doplnil Mech.